VK-MON-65-4K
Kit Image
VK-MON-65-4K
65" monitor
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/8290/image_1920?unique=04276dd
Stock 20
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Monitores CCTV
VESA support
Sí, tipo 700 x 520 mm
VGA
1
HDMI
2
Kit Image
VK-MON-65-4K
specifications and features
General information
Type of monitor 65'
Material and dimensions
Dimensions 1540 x 940 x 158 mm
Material Metal
Net weight 28500
VESA support Sí, tipo 700 x 520 mm
Color Black
Power consumption
Power mode AC
Voltage 100V ~ 240V
Consumption (w) 130W
Ambient
Operating temperature 0 °С ~ 50 °С
Use Indoor
Maximum humidity 90%