VK-MON-32-4K
Kit Image
VK-MON-32-4K
32" monitor
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/8601/image_1920?unique=6947c99
Stock 27
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
accessories
DB1032TN-B
view more
Monitores CCTV
VESA support
Sí, tipo 100 x 100 mm
HDMI
2
Kit Image
VK-MON-32-4K
specifications and features
General information
Type of monitor 32'
Material and dimensions
Dimensions 845 x 565 x 300 mm
Material ABS plastic
Net weight 5200 g
VESA support Sí, tipo 100 x 100 mm
Color Black
Power consumption
Power mode DC
Voltage 12V
Consumption (w) 45W
Amperage 380mA
Ambient
Operating temperature 0 °С ~ 50 °С
Use Indoor
Maximum humidity 90%