VK-52VDC2,5A
Kit Image
VK-52VDC2,5A
Dc 52v 2.5a power supply
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/5424/image_1920?unique=1324875
Stock 23
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 52V
Maximum consumption
2.5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-52VDC2,5A
specifications and features
Material and dimensions
Net weight 385 g
Weight with packaging 415 g
Power consumption
Power input AC 100V ~ 240V / 50/60Hz / 1A
Power output DC 52V
Maximum consumption 2.5A