VK-12VDC2A-MICRO
Kit Image
VK-12VDC2A-MICRO
Dc 12v 2a power supply
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/3004/image_1920?unique=1324875
Stock 935
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
2A
Fuentes de alimentación
Kit Image
VK-12VDC2A-MICRO
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 61 x 59 x 30 mm
Net weight 90 g
Power consumption
Power input 100-240V ; 50/60 Hz
Power output DC 12V
Maximum consumption 2A