DC12V-PSU-NVR
Kit Image
DC12V-PSU-NVR
Dc 12v 4a power supply
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/9170/image_1920?unique=6947c99
Stock 2
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
accessories
NVR108-W
NVR116-W
NVR108-B
NVR116-B
view more
Power output
DC 12V
Maximum consumption
4A
Fuentes de alimentación
Kit Image
DC12V-PSU-NVR
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 118 x 123 x 17 mm
Net weight 50 g
Power consumption
Power input DC 8V ~ 16V
Power output DC 12V
Maximum consumption 4A
Ambient
Operating temperature 0 ºC ~ 40 °C
Degree of protection IP20
Use Indoor-outdoor
Maximum humidity 75%