A-24VAC5A
Kit Image
A-24VAC5A
Ac 24v 5a power supply
https://secunor.tu-seguridad.es/web/image/product.template/2305/image_1920?unique=1324875
Stock 4
ADD
Not Available For Sale
Not Available For Sale
view more
Power output
AC 24V
Maximum consumption
5A
Fuentes de alimentación
Kit Image
A-24VAC5A
specifications and features
Material and dimensions
Dimensions 102 x 120 x 80 mm
Net weight 2800 g
Length Entrada 1 m / Salida 0,75 m
Power consumption
Power input AC 230V
Power output AC 24V
Maximum consumption 5A